• Anasayfa
  • Favorilere Ekle
  • https://www.facebook.com/candasyapigrubu
  • https://www.twitter.com/candasyapigrubu

                                                                                                                                                                            

Anasayfa


     DORMA VARIFLEX HAREKETLİ BÖLME DUVAR YAPILMASI

   
Ürün/Uygulama Kodu : 20852DV
Üretici/Yüklenici : CANDAŞ BÖLME
 Sipariş        Detaylar
 
 
Detaylar


VARIFLEX
 

 

Modern mekânlar insanlara yüksek yaşam kalitesi sunmalıdır. DORMA Hüppe Variflex hareketli bölme duvarları size bunun için gerekli koşulları yaratmaktadır. Farklı türde ve farklı amaçlar için mekânlar, gerektiğinde kolayca bölünebilir, küçültülebilir, büyütülebilir, oranlarında değişiklik yapılabilir ve böylece değişken kullanıcı sayısına göre küçük bir toplantı odasından büyük bir fuar holüne kadar seçeneklere uyarlanabilir. Yüksek etkili ses yalıtımı sayesinde kullanıcılar yan yana bulunan odalarda eş zamanlı etkinlikleri birbirlerini rahatsız etmeden gerçekleştirebilirler. Bu esneklik, çok sayıda yüzey çeşidi vasıtasıyla çarpıcı bir estetiğin damgasını vurduğu özel bir atmosferi mümkün kılar. Böylece DORMA Hüppe her müşteri için özel çözümü gerçekleştirirken, insanların iletişim kurdukları mekânlarda kendilerini rahat hissetmelerini sağlamaktadır.

Variflex’i “ses yalıtımlı hareketli bölme duvar sistemi” olarak çok özel kılan unsur, iddialı teknolojisidir. Bu teknolojinin üstünlüğünü sağlayanlar da birbirine mantıklı bir şekilde uyarlanmış çok sayıda zekice ayrıntıdır. Manuel ve yarı otomatik sistemi, 57dB’e varan ses yalıtım değeri, yangın güvenliği ile ilgili tüm gereksinimleri karşılayacak sertifikalara sahip olması, ürün tiplerindeki çeşitliliği ile sınırsız tasarım seçeneği oluşturarak tüm dünyada, otellerde, okullarda, ofis binalarında, konferans, eğitim ve toplantı salonları ile birçok prestijli projelerde alternatifsiz olarak kullanılmış ve kullanılmaktadır.

PROJE BAZLI FİYAT VERİLMEKTEDİR.

 
 
Siparişlerinizi info@candasyapigrubu.com adresimize mail göndererek veya 0 216 422 44 02 telefonumuzdan arayarak ,0 216 422 44 06 nolu fax a göndererek de verebilirsiniz...
Talep Formu
İsim
Sipariş Miktarı
E-Mail
Telefon
İl
Adres
Açıklama
Mesaj
 
 
 
BAYİİLİKLERİMİZ... 

 

 

 

 

Döviz Bilgileri
AlışSatış
Dolar7.83577.8671
Euro9.38029.4178
MİMARLIK ŞİRKETİMİZ

TWİTTER PROFİLİMİZ