• Anasayfa
 • Favorilere Ekle
 • https://www.facebook.com/candasyapigrubu
 • https://www.twitter.com/candasyapigrubu

                                                                                                                                                                            

Anasayfa


     PVC GERGİ TAVAN UYGULAMASI

   
Ürün/Uygulama Kodu : 20.3501PV
Açıklamalar
Gergi Tavan, 0,18 mikron PVC malzemedir.
 Sipariş        Detaylar
 
 
Detaylar
Gergi Tavan, 0,18 mikron PVC malzemedir. Asıl  adı Pvc Gergi Tavan olan Gergi Tavan, Farklı yapısı ile ısıtılarak istenilen forma girebilen çeşitli renkte, dokuda yada istediğiniz bir fotoğrafı olarak basabilme imkanı ile dijital baskılı, PVC esaslı membranın, özel alüminyum profillerine gerilerek uygulanması tekniğidir.
                     Şekilden şekle girebilen yapısı esnekliği ile, düz, dairesel, kare ve diğer geometrik formlu tavanların yanı sıra, tonoz ve kubbe gibi radyuslu uygulamalara olanak sağlar. Bu esneklik sayesinde her projede kendine has, tavan ve duvarlarda özgün tasarım imkanı sunar ve göz doldurur.
                     Gökyüzü Dekorasyon da inanılmaz tasarımlara geçit veren gergi tavan her tonda ve ölçüde iç mimarların tasarımlarını istedikleri ölçülerde ve ahenkte tasarlamalarına imkan sunar, Malzemeye göre tasarım yerine, tasarıma göre malzeme pvc gergi tavanı vazgeçilmez kılan esaslardan birdir.

                     Gergi tavanlar son yılların en sık tercih edilen ürünlerinden biridir.
                     Pek çok kişi evinde estetik görünüm ve de farahlık için bu ürünleri tercih eder. Üstelik gergi tavanlar akustik olarak ses emme özelliğine de sahiplerdir. Bu da pek çok ofis ve daire için oldukça elverişli bir seçenek haline gelir. Gergi tavan üzerinde bulunan deliklerden geçen ses dalgaları ısı dalgalarına dönüşür. Bu da oldukça olumlu bir enerji dönüşümüne olanak tanır. Pek çok stüdyo ve ofis için bu özellik sayesinde, gergi tavanlar gittikçe popüler bir seçenek halini gelmiştir.
         
                     Gergi Tavan Genel Özellikler:

 •         Yedi ayrı doku ve 95 renk seçeneği ile muhteşem tasarımlar,
 •         Derzsiz yekpare çözümler sunar, ( Maxsimum 30 m2)
 •         Optik tavanlarda 255 cm, Lake tavanlarda 160 cm derzsiz uygulama imkanı sunar,
 •         Alüminyum bitirme profilleri ile kolay ve sağlam montaj, temiz iş sağlar.
 •         Akustik ve izolasyona katkı ile yalıtım sağlar,
 •         Extra Boya gerektirmez ve çatlamaz,
 •         Nemden sudan etkilenmez. Su geçirmez, Dış mekanlarda kullanılabilir,
 •         Sağlıklı, Anti-Statik özelliği ile toz barındırmaz,
 •         Hijyeniktir ve kolayca temizlenebilir,
 •         Anti-Bakteriyel özelliktedir ve mantar oluşumuna imkanı vermez, 
 •         Pratiktir ve kısa sürede inşaat artığı olmaksızın temiz montaj imkanı sunar,
 •         Mekanlarınızı kapatmanıza gerek bırakmadan kısa sürede montaj ve demontaj imkanı sunar,
 •         Çok Hafif ve güvenlidir, ( 200 gr/m2)
 •         Herhangi bir gaz çeşidinden, Clorine, formalin, ether, trichloretylene gibi etkilenmez,
 •         UV ve  IR ışınlarından etkilenmez,
 •         Üzerine ankastre veya sıva üstü her tip aydınlatma armatürleri ve fiber optik led aydınlatma uygulanabilir,
 •         Dayanıklı ve Uzun ömürlüdür.
 • Gökyüzü Gergi Tavan // Dijital Baskılı Gergi Tavan

 Gökyüzü Gergi Tavan

Gergi Tavan, Gergi Duvar Isı ve Ses Yalıtımı Sağlar Mı?
Gergi tavanlar hep güzel ve estetik görünümleri ile bilinirler. Oysa diğer bir özellikleri de; enerjinin dönüşümü noktasında oldukça olumlu etkiler yaratırlar. Örneğin; gergi tavan üzerinde bulunan deliklerden giren ses dalgaları, burada toplanarak kendilerini ısı enerjisine dönüştürürler. Böylece ısı yalıtımı sağlanmış olur. Bu özellik bilhassa da ofisler ve de stüdyolar için, büyük daireler için oldukça olumlu bir sonuç yaratır. Bu nedenle de pek çok kişi hem evinde hem de ofisinde bu ürünleri tavan ve duvarlarında görmek ister. Olumlu yalıtım faydaları dışındaki estetik ve farklı görünüş de modern bir çağda tercih edilmesini kolaylaştırır.
               
 • Tavan Dekorasyonu Ve Tavan Aydınlatma,
           Tavanlarımızı dekore etmekte birincil önceliğimiz görselliktir, düz temalar dışında oval ve daha farklı yapılarda bombeli vs, tavanlar yaratmamıza imkan tanıyan pvc gergi tavan diğer tavan dekorasyon ürünlerine göre ekonomik ve kaliteli     sunumuylada bizleri cezb etmektedir,
           Tavanlarımızı dekore ederken aydınlatma yapısına göre oluşturacağımız pvc gergi tavanlarımız bizleri ekstra aydınlatma masraflarındanda kurtarabilir, pvc gergi tavan uygulamalarında kullanacağımız aydınlatma, led aydınlatma ilede güçlü ve daha kaliteli görsel uzun ömür imkanına fırsat verir, rgb led aydınlatma (renkli) kullanileceğiniz bir tavan dekorasyonunda aydınlatmanızı dokunmatik kumandanız ile gökkuşağının tüm renk ve ara renklerine bir tıkla geçirebilirsiniz,

               
Gergi Tavan Montaj Süresi Ne Kadar?
Gergi tavanlar son yıllarda estetik ve dekoratif bir ev ve iş hayatı için sık tercih edilir hale gelmeye başlamıştır. Pek çok kişi evinde bu ürünü görmek için pek çok markayı ve modeli araştırmaya başlamış durumda. Montaj süresi kişiler için akılları karıştıran bir başlık olmaktadır. Ancak güvenilir ve uzman firmamızın teknik kadro personeli artık montaj süresini o kadar kısa tutmaktadır ki, bu konu sizler için kesinlikle bir sorun teşkil etmeyecektir. Ölçülendirme ve tasarımdan sonra sıra montaja gelir. Çok kısa ve de zahmetsiz bir şekilde, temiz bir biçimde evinize ya da ofisinize montajı gerçekleştirilmiş olur. Sizlere ise estetik görünümün gerçek manzaralarla tadını çıkarmak kalır.

Gergi Tavan Nasıl Sökülür?
Gergi tavanlar son yılların sık tercih edilen dekorasyon ürünü olmuştur. Kişiler estetik ve güzellik oluşturmak adına evlerine ve ofislerine bu ürünü uygulatmak isterler. Pek çok desen ve tasarım seçeneği sunan gergi tavanlar için bir önceki tasarımdan sıkılıp farklı bir desende uygulatma yapmak oldukça kolay olur. Eski uygulamayı sökmek oldukça basit bir işlemdir. İstediğinizde hemen eski desen çıkartılıp yerine seçtiğiniz yepyeni ve farklı bir tasarım montaj edilir. Böylece sıkıldığınızda gergi tavanınızdan kurtulmak oldukça kolay bir işlem halini almış olur. Sizlere ise yepyeni tasarımları seçerek uygulatmak kalır. Pek çok kişi ofisinde ve evinde bu şıklığı kolayca yaşamakta ve değiştirmektedir.
 • Transparan Baskılı Gergi Tavan  // Işıklı Doku gergi Tavan

Bursa- Oval Transparan-Gergi-Tavan-

Gergi Tavan Nasıl Yapılır?
Gergi tavan yapı itibari ile PVC malzemeden yapılmaktadır. Malzemenin ısıtılarak esnemesi ve şekil alması sağlanır. İstenilen şekil esnemiş malzemeye verilir, Sıcaklık oda sıcaklığına indiğinde gergi tavan formunu bozmaz. Böylece malzeme soğur ve verildiği şekli almış olur. Anti bakteriyel olan bu ürün sizler için mekanlarınızda hem farklılığın hem de kolay kullanımın adı olacak. Temizlemesi de çok kolay olduğu için son derece zahmetsizdir.
     Bursa_gergi_tavan_transparan gergitavan_     Bursa_gergi_tavan_transparan gergitavan_     Bursa_gergi_tavan_transparan gergitavan_
Gergi Tavan Ömrü Ne Kadardır?
Gerçek PVC Gergi Tavan Ömrü 15-20 yıldır, Gökyüzü Gergi tavan olarak 10 yıl ürün garantisi sunmaktayız. Sivri bir cisimle zorlanmadığı ve delinmediği sürece, yaz kış kendini yenileyen ve uzun yıllar formunu koruyabilen, üzerindeki baskı şekline görede dijital baskılarda kolay kolay çıkmayan bir imkan sunmaktadır. Gökyüzü gergi tavan olarak uvi baskı gergi tavan standartlarımız ve belgelerimiz vardır.

Gergi Duvar Dekorasyonu ve Duvar Aydınlatma,
   Duvar dekorasyonunda şüphesizki en önemli olan şey aydınlatmadır,günümüz teknolojisinde led aydınlatmalar bu konuda ön plana çıkamakta ve sunduğu çeşitli renk ve teknolojisi ilede bizleri kendisine çekmektedir,
  İşte tamda bu nokta da bir çok duvar dekorasyon ürününe göre pvc gergi tavan, Aydınlatmayı arka planında sizlere sunarak şeffaf yapısı ve sağlamlığı ile duvar dekorasyonunda geometrik tüm şekillerde duvarlarınızı dekore etmenize imkan sunan mükemmel bir duvar dekorasyon ürünüdür,
               
Gergi Tavan Temizliği Nasıl Yapılır?
Pek çok kişinin kafasında gergi tavanların nasıl temizlendiği soruları da yer etmektedir. Oysa gergi tavanların en önemli özelliklerinden bir tanesi, leke tutmamalarıdır. Kolay kolay kirlenmezler. Kirlenme gibi bir durumda ise öncelik ile nemli ve yumuşak bir bez ile fazla baskı yapmadan yumuşak hareketlerle gergi tavan üzerinde oluşmuş olan lekeyi silebilirsiniz. 

Hazır Gergi Tavan Nedir;
Hazır gergi tavan, evlerde, işyerlerinde, alışveriş merkezlerinde kullanılabilecek en uygun ve pratik gergi tavan modelidir. Gergi tavan yaptırmak için alçıpan ile havuz yapılıp, alçı boya toz vs derdinden kurtulmanızı sağlayan, özel ölçülerde hazırlamış olduğumuz profil sistemine gergi tavanı monte ederek, led aydınlatma sistemi ile hazır olarak yapıp, mekanınıza salonlarınıza, oturma odalarına, mutfaklara kısaca inşaat artığı istemediğiniz her alana kısa sürede montajlayabilmekteyiz. Hazır Gergi tavan sayesinde alçıpan, boya, toz ve gürültüden kurtulmuş olursunuz. Aynı zamanda gergi tavan yapılacak alanda herhangi bir hazırlığada ihtiyaç duymaz ve zamanınızı harcamamış olursunuz.
 
 • Dijital Baskılı Gergi Tavan // Hd Baskılı - Tasarım Özellikli Gergi Tavan
hd germe tavan bursa               

 • Desenli Gergi Tavan // Dekoratif Gergi Tavan

desenli gergi tavan


          desenli gergi tavan     dekoratif gergi tavan
 •  Nesne Dekorasyonu ve Nesne Aydınlatma,
     Barissol (pvc gergi tavan) ile çeşitli nesneler oluşturabilir, aydınlatma ile destekleyebiri, bu nesneleri dekorasyon alanarında  kullanabilir ve  şıklığı mekanlarınza kazandırabilirsiniz, avizeler, masalar, abajurler, ve daha bir çok tasarımlarda barisol şekillenebilir yapısı itibari ile sizlere zerafet sunmaktadır.
               
 
 • 3D Gergi Tavan // 3D Form Gergi Tavan               

               

               

               

               
Gergi Tavan Aydınlatması Nasıl Sağlanır?
Gergi tavanlar son yıllarda dekorasyon anlamında pek çok kişinin ilk tercihi olmaktadır. Hasarlı tavanları kapatmak, ya da ofisinize, evinize farklı bir görünüm kazandırmak isterseniz, sizler de bir gergi tavan modeli seçerek hemen işe başlayabilirsiniz. Gergi tavanların çok fazla modelleri vardır. Bunlardan en sık tercih edilenleri tavan aydınlatması ile beraber montajı yapılanlardır. Öncelikle ilk iş Led ışıkların belirlenmesidir. Özellik ve de adet olarak belirlendikten sonra iş, güç kaynakların sabit voltaj veren ürünler seçilmesine kalır. Bu önemlidir, herhangi bir sorun yaşanmaması adına bu konuya dikkat etmek gerekir. Yada bir uzmandan yardım alınmalıdır.
                

 • Kolon Dekorasyonu ve kolon Aydınlatma,
 
          Pvc  Gergi Tavan ile ulu orta duran kolonlarınızı dekore edebilir ve aydınlatabilirsiniz,Hemen hemen tüm yapılarda binalarımızın temel taşıyıcıları kolonlar, çeşitli dekorasyon ürünleri ile kağlanarak dekore edilmektedir, ancak bu dekorasyon ürünleri genel de ya pahalı olmakta yada alçı pan,kartonpiyer gibi mazemelerle geçiştirilerek yapılmakta.
          Pvc gergi tavan malzemesiyle kolonlarınızı da muhteşem birer sanat eserine dönüştürmeniz mümkün, kolonlarınızı sadece kaplamakla kalmaz rengarenk ve ışık saçan kolonlar elde ederek tasarımlarınızı eşsiz kılabilirsiniz.

               
Gergi Duvar Sistemleri Nasıl Kullanılır?
Gergi tavanların sık tercih edilir olmasının yanında duvar sistemleri ile birlikte kullanılmaları da oldukça yaygınlaşmaya başlamıştır. Pek çok kişi tavanlarını ve duvarlarını güzelleştirmek için bu ürünlerden faydalanır. Üstelik güvenilir ve işinde uzman kadromuz, gökyüzü gergi tavan olarak sizlere bu noktada sınırsız seçenek ve desen sunmaktalar. Bu da evinde veya iş yerinde konforu ve estetiği yaşamak isteyen kişiler için tercih edilmesi kolay bir konu oluyor. Bu ürünler oldukça hızlı uygulanan ve oldukça kullanışlıdırlar. Ekonomik olmaları da bu ürünleri tercih edilir yapmaktadır. Bu sayede kafanızda oluşan dekoratif alanları kolayca evinize uygulatmış olursunuz. Bakım gerektirmeyen ve oldukça uzun ömürlü olan tavanlarla evinizde ve mekanlarınızda şıklığı kolayca yakalayacaksınız.
 
 
Siparişlerinizi info@candasyapigrubu.com adresimize mail göndererek veya 0 216 422 44 02 telefonumuzdan arayarak ,0 216 422 44 06 nolu fax a göndererek de verebilirsiniz...
Talep Formu
İsim
Sipariş Miktarı
E-Mail
Telefon
İl
Adres
Açıklama
Mesaj
 
 
 
BAYİİLİKLERİMİZ... 

 

 

 

 

Döviz Bilgileri
AlışSatış
Dolar8.30248.3357
Euro9.69179.7306
MİMARLIK ŞİRKETİMİZ

TWİTTER PROFİLİMİZ